EDUARD KH 3118 задня наконечник з пандусами 310x180 см новий
3949.00 €
| Стан | neuwertig |
|---|---|
| Виробник | EDUARD |
| Рік виробництва | 2026 |
| Bezeichnung | Kippanhänger |
| Modell | KH 3118 Rückwärtskipper mit Rampen 310x180 cm |
| Zustand | neu |
| Standort | Willy-Brandt-Ring 6, 08606 Oelsnitz/Vogtland, Deutschland |
| Leergewicht | 644 kg |
| Maximales Ladegewicht | 2.056 kg |
| Gesamtgewicht | 2.700 kg |
| Achsen-Konfiguration | 2 Achsen |
| Laderaumlänge | 3.100 mm |
| Laderaumbreite | 1.800 mm |
| Laderaumhöhe | 300 mm |
| Reifengröße | 195/50R13C |
| Anhängerbremse | Anhänger gebremst |
| Inserat-ID | A182-51-136 |
| Referenznummer | KH3118 2763-JR |
| Aktualisierung | zuletzt am 20.05.2026 |
Опис
Kippanhänger
EDUARD KH 3118 Rückwärtskipper mit Rampen 310x180 cm
Gesamtgewicht: 2.700 kg
---
[SRC:truckscout24:18251136]
EDUARD KH 3118 Rückwärtskipper mit Rampen 310x180 cm
Gesamtgewicht: 2.700 kg
---
[SRC:truckscout24:18251136]
Шукати також на інших платформах