Kipper Nova Otto Трейлер MY3 80 м Hardox Kippauflieger - n ... новий
56900.00 €
| Стан | neuwertig |
|---|---|
| Виробник | Nova |
| Рік виробництва | 2025 |
| Bezeichnung | Kipper |
| Modell | Otto Treyler MY3 80 m³ Hardox Kippauflieger - n... |
| Zustand | neu |
| Standort | Dettelbach, Deutschland |
| Achsen-Konfiguration | 3 Achsen |
| Laderaumlänge | 12.820 mm |
| Laderaumvolumen | 80 m³ |
| Gesamtlänge | 13.540 mm |
| Gesamtbreite | 2.550 mm |
| Gesamthöhe | 4.000 mm |
| Farbe | Grau |
| Ausstattung | ABS |
| Inserat-ID | A219-40-463 |
| Aktualisierung | zuletzt am 17.05.2026 |
Опис
Kipper
Nova Otto Treyler MY3 80 m³ Hardox Kippauflieger - n...
Farbe: Grau
---
[SRC:truckscout24:21940463]
Nova Otto Treyler MY3 80 m³ Hardox Kippauflieger - n...
Farbe: Grau
---
[SRC:truckscout24:21940463]
Шукати також на інших платформах