Blys валізу причіп 750kg 250x150x150cm new
2328.00 €
| Стан | neuwertig |
|---|---|
| Виробник | Blyss |
| Рік виробництва | 2026 |
| Bezeichnung | Kofferanhänger |
| Modell | Koffer Anhänger 750kg 250x150x150cm |
| Zustand | neu |
| Standort | Dieselstr. 8, 85084 Reichertshofen, Deutschland |
| Gesamtgewicht | 750 kg |
| Laderaumlänge | 2.500 mm |
| Laderaumbreite | 1.500 mm |
| Laderaumhöhe | 1.500 mm |
| Inserat-ID | A219-74-288 |
| Aktualisierung | zuletzt am 21.05.2026 |
Опис
Kofferanhänger
Blyss Koffer Anhänger 750kg 250x150x150cm
Gesamtgewicht: 750 kg
---
[SRC:truckscout24:21974288]
Blyss Koffer Anhänger 750kg 250x150x150cm
Gesamtgewicht: 750 kg
---
[SRC:truckscout24:21974288]
Шукати також на інших платформах