RSK / 34 IV Wektor nośny 1850 LBW MBB 2.500kg stosowany
5890.00 €
| Strona główna | gebraucht |
|---|---|
| Producent | Rohr |
| Rok produkcji | 2012 |
| Bezeichnung | Kühl-/Tiefkühltransport |
| Modell | RSK/34 IV Carrier Vector 1850 LBW MBB 2.500kg |
| Zustand | gebraucht |
| Standort | Burghaun, Deutschland |
| Achsen-Konfiguration | 3 Achsen |
| Laderaumlänge | 135.000 mm |
| Laderaumbreite | 24.900 mm |
| Laderaumhöhe | 22.200 mm |
| Gesamtbreite | 26.000 mm |
| Gesamthöhe | 37.300 mm |
| Ausstattung | ABS |
| Inserat-ID | A219-39-663 |
| Referenznummer | R12219 |
| Aktualisierung | zuletzt am 17.05.2026 |
Opis
Kühl-/Tiefkühltransport
Rohr RSK/34 IV Carrier Vector 1850 LBW MBB 2.500kg
---
[SRC:truckscout24:21939663]
Rohr RSK/34 IV Carrier Vector 1850 LBW MBB 2.500kg
---
[SRC:truckscout24:21939663]
Szukaj również na innych platformach