Samochód ciężarowy chłodnia Iveco 120E zamrażarka / ścianka rozdzielająca / 2 strefy / LBW niższe używane pojazdy
14500.00 €
| Strona główna | gebraucht |
|---|---|
| Producent | Iveco |
| Rok produkcji | 2013 |
| Bezeichnung | Kühlkoffer-LKW |
| Modell | 120E Tiefkühler/Trennwand/ 2 Zonen/LBW unterf. |
| Zustand | gebraucht |
| Verkäuferstandort | Wurzener Straße 91, 04668 Grimma, Deutschland |
| Kilometerstand | 436.000 km |
| Leistung | 160 kW (217,54 PS) |
| Erstzulassung | 05/2013 |
| Kraftstofftyp | Diesel |
| Gesamtgewicht | 11.990 kg |
| Fahrerkabine | Sonstige |
| Getriebetyp | mechanisch |
| Emissionsklasse | Euro5 |
| Laderaumlänge | 7.450 mm |
| Laderaumbreite | 2.480 mm |
| Laderaumhöhe | 2.500 mm |
| Ausstattung | ABS, Klimaanlage, Ladebordwand |
| Inserat-ID | A219-09-973 |
| Referenznummer | 52408 |
| Aktualisierung | zuletzt am 13.05.2026 |
| Lokalizacja | 04668 Grimma |
Opis
Kühlkoffer-LKW
Iveco 120E Tiefkühler/Trennwand/ 2 Zonen/LBW unterf.
Kilometerstand: 436.000 km
Leistung: 160 kW (217,54 PS)
Kraftstofftyp: Diesel
Getriebetyp: mechanisch
Gesamtgewicht: 11.990 kg
Erstzulassung: 05/2013
Emissionsklasse: Euro5
---
[SRC:truckscout24:21909973]
Iveco 120E Tiefkühler/Trennwand/ 2 Zonen/LBW unterf.
Kilometerstand: 436.000 km
Leistung: 160 kW (217,54 PS)
Kraftstofftyp: Diesel
Getriebetyp: mechanisch
Gesamtgewicht: 11.990 kg
Erstzulassung: 05/2013
Emissionsklasse: Euro5
---
[SRC:truckscout24:21909973]
Szukaj również na innych platformach