Samochód przyczepa Nonsens PU3542-13-2040 Wysoka ładowarka 3.5t Rampa wiatrowa 100KMH
6588.00 €
| Strona główna | gebraucht |
|---|---|
| Producent | Unsinn |
| Rok produkcji | 2026 |
| Bezeichnung | PKW-Anhänger |
| Modell | PU3542-13-2040 Hochlader 3,5t Winde Rampe 100KMH |
| Zustand | gebraucht |
| Verkäuferstandort | Dübener Landstr. 59a, 04838 Eilenburg, Deutschland |
| Maximales Ladegewicht | 2.735 kg |
| Gesamtgewicht | 3.500 kg |
| Achsen-Konfiguration | 2 Achsen |
| Erstzulassung | 02/2026 |
| Laderaumlänge | 4.260 mm |
| Laderaumbreite | 2.040 mm |
| Gesamtbreite | 2.100 mm |
| Gesamthöhe | 990 mm |
| Inserat-ID | A219-49-708 |
| Referenznummer | A23 GW26M0147488 |
| Aktualisierung | zuletzt am 19.05.2026 |
| Lokalizacja | 04838 Eilenburg |
Opis
PKW-Anhänger
Unsinn PU3542-13-2040 Hochlader 3,5t Winde Rampe 100KMH
Gesamtgewicht: 3.500 kg
Erstzulassung: 02/2026
---
[SRC:truckscout24:21949708]
Unsinn PU3542-13-2040 Hochlader 3,5t Winde Rampe 100KMH
Gesamtgewicht: 3.500 kg
Erstzulassung: 02/2026
---
[SRC:truckscout24:21949708]
Szukaj również na innych platformach