Niska ładowarka Faymonville MAX 200 Plateau SAF Lift- + Lenkachse 36.257kg NL używane
34890.00 €
| Strona główna | gebraucht |
|---|---|
| Producent | Faymonville |
| Rok produkcji | 2019 |
| Bezeichnung | Tieflader |
| Modell | MAX 200 Plateau SAF Lift-+Lenkachse 36.257kg NL |
| Zustand | gebraucht |
| Standort | Burghaun, Deutschland |
| Achsen-Konfiguration | 3 Achsen |
| Gesamtbreite | 25.400 mm |
| Gesamthöhe | 26.700 mm |
| Ausstattung | ABS |
| Inserat-ID | A219-36-643 |
| Referenznummer | 103615 |
| Aktualisierung | zuletzt am 16.05.2026 |
Opis
Tieflader
Faymonville MAX 200 Plateau SAF Lift-+Lenkachse 36.257kg NL
---
[SRC:truckscout24:21936643]
Faymonville MAX 200 Plateau SAF Lift-+Lenkachse 36.257kg NL
---
[SRC:truckscout24:21936643]
Szukaj również na innych platformach