GOLDHOFER STZ- L 3 A teleskop niskoładowarkowy - Nr: 296
52900.00 €
| Strona główna | gebraucht |
|---|---|
| Producent | GOLDHOFER |
| Rok produkcji | 2017 |
| Bezeichnung | Tieflader-Sattelauflieger |
| Modell | STZ-L 3 A Semi Tieflader Teleskop - Nr.: 296 |
| Zustand | gebraucht |
| Verkäuferstandort | Budapester Str. 13 c, 93055 Regensburg, Deutschland |
| Gesamtgewicht | 50.000 kg |
| Achsen-Konfiguration | 3 Achsen |
| Erstzulassung | 02/2017 |
| Gesamtbreite | 2.750 mm |
| Gesamthöhe | 3.700 mm |
| Ausstattung | ABS |
| Inserat-ID | A219-35-573 |
| Aktualisierung | zuletzt am 16.05.2026 |
| Lokalizacja | 93055 Regensburg |
Opis
Tieflader-Sattelauflieger
GOLDHOFER STZ-L 3 A Semi Tieflader Teleskop - Nr.: 296
Gesamtgewicht: 50.000 kg
Erstzulassung: 02/2017
---
[SRC:truckscout24:21935573]
GOLDHOFER STZ-L 3 A Semi Tieflader Teleskop - Nr.: 296
Gesamtgewicht: 50.000 kg
Erstzulassung: 02/2017
---
[SRC:truckscout24:21935573]
Szukaj również na innych platformach