Тристоронній вантажівка MERCEDES-BENZ 1851 L 4x2 Actros Alu Kempf 3 сторінки вантажівки ACC використовуються
40800.00 €
| Стан | gebraucht |
|---|---|
| Виробник | MERCEDES-BENZ |
| Рік виробництва | 2018 |
| Bezeichnung | Dreiseitenkipper LKW |
| Modell | 1851 L 4x2 Actros Alu Kempf 3-Seiten Kipper ACC |
| Zustand | gebraucht |
| Verkäuferstandort | Maybachstraße 4, 74632 Neuenstein, Deutschland |
| Kilometerstand | 513.336 km |
| Leistung | 375 kW (509,86 PS) |
| Erstzulassung | 02/2018 |
| Kraftstofftyp | Diesel |
| Gesamtgewicht | 18.000 kg |
| Achsen-Konfiguration | 2 Achsen |
| Bremsen | Retarder |
| Farbe | Grün |
| Getriebetyp | Automatisch |
| Emissionsklasse | Euro6 |
| Laderaumvolumen | 11 m³ |
| Laderaumlänge | 4.800 mm |
| Laderaumbreite | 2.440 mm |
| Laderaumhöhe | 970 mm |
| Ausstattung | Klimaanlage, Standheizung |
| Inserat-ID | A720-12-09 |
| Referenznummer | 5277 |
| Aktualisierung | zuletzt am 15.05.2026 |
| Місцезнаходження | 74632 Neuenstein |
Опис
Dreiseitenkipper LKW
MERCEDES-BENZ 1851 L 4x2 Actros Alu Kempf 3-Seiten Kipper ACC
Kilometerstand: 513.336 km
Leistung: 375 kW (509,86 PS)
Kraftstofftyp: Diesel
Getriebetyp: Automatisch
Gesamtgewicht: 18.000 kg
Erstzulassung: 02/2018
Farbe: Grün
Emissionsklasse: Euro6
---
[SRC:truckscout24:7201209]
MERCEDES-BENZ 1851 L 4x2 Actros Alu Kempf 3-Seiten Kipper ACC
Kilometerstand: 513.336 km
Leistung: 375 kW (509,86 PS)
Kraftstofftyp: Diesel
Getriebetyp: Automatisch
Gesamtgewicht: 18.000 kg
Erstzulassung: 02/2018
Farbe: Grün
Emissionsklasse: Euro6
---
[SRC:truckscout24:7201209]
Шукати також на інших платформах