Напірний причіп Eduard Kipper 2700kgG 330x180x30cm новий
4789.00 €
| Стан | neuwertig |
|---|---|
| Виробник | Eduard |
| Рік виробництва | 2026 |
| Bezeichnung | Kippanhänger |
| Modell | Kipper Anhänger 2700kgGG 330x180x30cm |
| Zustand | neu |
| Standort | Dieselstr. 8, 85084 Reichertshofen, Deutschland |
| Gesamtgewicht | 2.700 kg |
| Laderaumlänge | 3.300 mm |
| Laderaumbreite | 1.800 mm |
| Laderaumhöhe | 300 mm |
| Inserat-ID | A219-74-068 |
| Aktualisierung | zuletzt am 21.05.2026 |
Опис
Kippanhänger
Eduard Kipper Anhänger 2700kgGG 330x180x30cm
Gesamtgewicht: 2.700 kg
---
[SRC:truckscout24:21974068]
Eduard Kipper Anhänger 2700kgGG 330x180x30cm
Gesamtgewicht: 2.700 kg
---
[SRC:truckscout24:21974068]
Шукати також на інших платформах