Kipper Meiller пельмен 3 осі використовуються
Договірна
Договірна
| Стан | gebraucht |
|---|---|
| Виробник | Meiller |
| Рік виробництва | 2015 |
| Bezeichnung | Kipper |
| Modell | Kippmulde 3 Achser |
| Zustand | gebraucht |
| Standort | Lübbecke, Deutschland |
| Achsen-Konfiguration | 3 Achsen |
| Erstzulassung | 05/2015 |
| Laderaumlänge | 8.000 mm |
| Laderaumbreite | 2.400 mm |
| Laderaumhöhe | 1.600 mm |
| Laderaumvolumen | 31 m³ |
| Ausstattung | ABS |
| Inserat-ID | A206-25-000 |
| Aktualisierung | zuletzt am 23.05.2026 |
Опис
Kipper
Meiller Kippmulde 3 Achser
Erstzulassung: 05/2015
---
[SRC:truckscout24:20625000]
Meiller Kippmulde 3 Achser
Erstzulassung: 05/2015
---
[SRC:truckscout24:20625000]
Шукати також на інших платформах