Knopp Duplex
2490.00 €
Договірна
| Стан | gebraucht |
|---|---|
| Рік виробництва | 2000 |
| Zustand | gut (gebraucht) |
| Arbeitshöhe | 1030 mm |
| Höhe | 1680 mm |
| Tiefe | 1800 mm |
| Breite | 2450 mm |
| Місцезнаходження | 04741 Rosswein |
Опис
Zustand:
gut (gebraucht)
, Baujahr:
2000
, Der obere Bohrkopf fehlt.
Arbeitshöhe: 1030 mm,
Höhe: 1680 mm,
Tiefe: 1800 mm,
Breite: 2450 mm
Fpjcgpt Ejt Aifxjbtog
---
[SRC:maschinensucher:14657611]
gut (gebraucht)
, Baujahr:
2000
, Der obere Bohrkopf fehlt.
Arbeitshöhe: 1030 mm,
Höhe: 1680 mm,
Tiefe: 1800 mm,
Breite: 2450 mm
Fpjcgpt Ejt Aifxjbtog
---
[SRC:maschinensucher:14657611]
Шукати також на інших платформах