Напівпричіпний KRONE SDK 27 двоповерхові двері Тридегові рульові осі XL використовуються
9499.00 €
| Стан | gebraucht |
|---|---|
| Виробник | KRONE |
| Рік виробництва | 2011 |
| Bezeichnung | Kofferauflieger |
| Modell | SDK 27 Doppelstock Rolltor Tridec Lenkachse XL |
| Zustand | gebraucht |
| Verkäuferstandort | Vorster Str. 58, 41748 Viersen, Deutschland |
| Maximales Ladegewicht | 30.460 kg |
| Gesamtgewicht | 39.000 kg |
| Achsen-Konfiguration | 3 Achsen |
| Erstzulassung | 03/2011 |
| Nächste Prüfung (TÜV) | 10/2026 |
| Laderaumlänge | 13.620 mm |
| Laderaumbreite | 2.470 mm |
| Laderaumhöhe | 2.615 mm |
| Gesamtbreite | 2.550 mm |
| Gesamthöhe | 4.000 mm |
| Ausstattung | ABS |
| Inserat-ID | A219-57-383 |
| Referenznummer | 148-26 |
| Aktualisierung | zuletzt am 20.05.2026 |
| Місцезнаходження | 41748 Viersen |
Опис
Kofferauflieger
KRONE SDK 27 Doppelstock Rolltor Tridec Lenkachse XL
Gesamtgewicht: 39.000 kg
Erstzulassung: 03/2011
---
[SRC:truckscout24:21957383]
KRONE SDK 27 Doppelstock Rolltor Tridec Lenkachse XL
Gesamtgewicht: 39.000 kg
Erstzulassung: 03/2011
---
[SRC:truckscout24:21957383]
Шукати також на інших платформах