Холодильні напівпричепи SCHMITZ CARGOBULL SCB S3B*Carrier*Palettenkasten*Lift*Doublestock* використовуються
11000.00 €
| Стан | gebraucht |
|---|---|
| Виробник | SCHMITZ CARGOBULL |
| Рік виробництва | 2013 |
| Bezeichnung | Kühlauflieger |
| Modell | SCB S3B*Carrier*Palettenkasten*Lift*Doppelstock* |
| Zustand | gebraucht |
| Verkäuferstandort | Diffenéstraße 34, 68169 Mannheim, Deutschland |
| Maximales Ladegewicht | 27.226 kg |
| Gesamtgewicht | 36.000 kg |
| Achsen-Konfiguration | 3 Achsen |
| Erstzulassung | 06/2013 |
| Laderaumlänge | 13.300 mm |
| Laderaumbreite | 2.500 mm |
| Laderaumhöhe | 2.650 mm |
| Ausstattung | ABS |
| Inserat-ID | A214-84-902 |
| Referenznummer | 19014 A |
| Aktualisierung | zuletzt am 19.05.2026 |
| Місцезнаходження | 68169 Mannheim |
Опис
Kühlauflieger
SCHMITZ CARGOBULL SCB S3B*Carrier*Palettenkasten*Lift*Doppelstock*
Gesamtgewicht: 36.000 kg
Erstzulassung: 06/2013
---
[SRC:truckscout24:21484902]
SCHMITZ CARGOBULL SCB S3B*Carrier*Palettenkasten*Lift*Doppelstock*
Gesamtgewicht: 36.000 kg
Erstzulassung: 06/2013
---
[SRC:truckscout24:21484902]
Шукати також на інших платформах