Холодильні напівпричепи SCHMITZ CARGOBULL SCBS3B*Alufelgen*Lift*Double floor*Palette box використовується
19900.00 €
| Стан | gebraucht |
|---|---|
| Виробник | SCHMITZ CARGOBULL |
| Рік виробництва | 2017 |
| Bezeichnung | Kühlauflieger |
| Modell | SCBS3B*Alufelgen*Lift*Doppelstock*Palettenkasten |
| Zustand | gebraucht |
| Verkäuferstandort | Diffenéstraße 34, 68169 Mannheim, Deutschland |
| Maximales Ladegewicht | 22.600 kg |
| Gesamtgewicht | 32.000 kg |
| Achsen-Konfiguration | 3 Achsen |
| Erstzulassung | 01/2017 |
| Laderaumlänge | 13.300 mm |
| Laderaumbreite | 2.500 mm |
| Laderaumhöhe | 2.750 mm |
| Ausstattung | ABS |
| Inserat-ID | A214-84-932 |
| Referenznummer | 18928 S-N1 |
| Aktualisierung | zuletzt am 16.05.2026 |
| Місцезнаходження | 68169 Mannheim |
Опис
Kühlauflieger
SCHMITZ CARGOBULL SCBS3B*Alufelgen*Lift*Doppelstock*Palettenkasten
Gesamtgewicht: 32.000 kg
Erstzulassung: 01/2017
---
[SRC:truckscout24:21484932]
SCHMITZ CARGOBULL SCBS3B*Alufelgen*Lift*Doppelstock*Palettenkasten
Gesamtgewicht: 32.000 kg
Erstzulassung: 01/2017
---
[SRC:truckscout24:21484932]
Шукати також на інших платформах