cooling/low cooling transport Schmitz Cargobull cooling case 3 axle carrier Vector used
Negotiable
Negotiable
| Condition | gebraucht |
|---|---|
| Manufacturer | Schmitz Cargobull |
| Year of manufacture | 2007 |
| Bezeichnung | Kühl-/Tiefkühltransport |
| Modell | Kühlkoffer 3 Achser Carrier Vector |
| Zustand | gebraucht |
| Standort | Lübbecke, Deutschland |
| Achsen-Konfiguration | 3 Achsen |
| Erstzulassung | 11/2007 |
| Laderaumlänge | 13.600 mm |
| Laderaumbreite | 2.450 mm |
| Laderaumhöhe | 2.950 mm |
| Laderaumvolumen | 98 m³ |
| Gesamtbreite | 2.500 mm |
| Gesamthöhe | 4.000 mm |
| Ausstattung | ABS |
| Inserat-ID | A207-56-892 |
| Aktualisierung | zuletzt am 23.05.2026 |
Description
Kühl-/Tiefkühltransport
Schmitz Cargobull Kühlkoffer 3 Achser Carrier Vector
Erstzulassung: 11/2007
---
[SRC:truckscout24:20756892]
Schmitz Cargobull Kühlkoffer 3 Achser Carrier Vector
Erstzulassung: 11/2007
---
[SRC:truckscout24:20756892]
Also search on other platforms